תחומי ההתמחות שלנו

סופרמרקט של ביטוחים

בואו נתחיל לבחור

ביטוח בריאות וסיעוד

ביטוח בריאות וסעד הוא סוג של ביטוח המכסה הוצאות רפואיות, כגון ביקור אצל רופא, אשפוז, ניתוחים ותרופות. הוא נועד לספק הגנה כלכלית במקרה של מחלה או תאונה.

ביטוחי חיים

ביטוח המכסה את המבוטח במקרה של מוות. הוא יכול לספק פיצוי כספי לנפרד, כגון בן זוג, ילדים או הורים, כדי לעזור להם להתמודד עם ההשלכות הפיננסיות של המוות.

ביטוח תאונות ונכות

ביטוח המכסה את המבוטח במקרה של מוות, נכות או פגיעה גופנית כתוצאה מתאונה. הוא יכול לספק פיצוי כספי למימון הוצאות רפואיות, הפסד הכנסה או הוצאות אחרות. ביטוח תאונות ונכות יכול לעזור למבוטח להתמודד עם ההשלכות הפיננסיות של תאונה, ולספק לו את ההגנה שהוא זקוק לה כדי להחלים.

ביטוח מחלות קשות

ביטוח המכסה את המבוטח במקרה של אבחנה של מחלה קשה, כגון סרטן, שבץ מוחי או התקף לב. הוא יכול לספק פיצוי כספי למימון הוצאות רפואיות, הפסד הכנסה או הוצאות אחרות.

ביטוח משכנתא

ביטוח חיים המכסה את המבוטח במקרה של מוות לפני תום תקופת המשכנתא. הוא יכול לספק פיצוי כספי לבנק כדי לממן את יתרת המשכנתא, כך שהיורשים לא יצטרכו לשאת בנטל זה.

בדיקת תיק ביטוח

בדיקת תיק ביטוח היא תהליך של בחינה של כל הביטוחים שיש לך כדי לוודא שהם מתאימים לצרכים שלך. זה חשוב כי זה יכול לעזור לך להבטיח שאתה מכוסה במקרה של אירוע לא צפוי, כגון מוות, פציעה או אובדן רכוש.

פתרונות פיננסים

ביטוח פנסיוני ופתרונות השקעה

קרן פנסיה

תוכנית חיסכון לטווח ארוך, המאפשרת לחוסכים לקבל קצבה חודשית לאחר הפרישה. קרנות פנסיה מנוהלות על ידי חברות ביטוח או קופות גמל, והחוסכים יכולים לבחור את רמת הסיכון והתשואה של ההשקעות שלהם.

פוליסות חסכון והשקעה

אנו מציעים מגוון רחב של תוכניות חיסכון והשקעה מותאמות אישית, המציעות מגוון יתרונות פיננסיים ללקוחות שלנו. אנו מתאימים כל תוכנית לצרכיו ולמטרותיו האישיים של הלקוח, על מנת לעזור לו להשיג את היעדים הפיננסיים שלו.

ניהול תיק השקעות

ייעוץ והכוונה מקצועית לגבי השקעותיך הפיננסיות. בניית תיק השקעות בהתאם לצרכים שלך, מטרותיך, ורמת הסיכונים שהנך מוכן לקחת

גמל והשתלמות

אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות ושירותים בתחומי החיסכון לטווח קצר/בינוני, לצד היכרות מעמיקה עם מוצרי החיסכון השונים. אנו מתאימים לכל לקוח תוכנית חיסכון אישית המתאימה לצרכיו ולמטרותיו האישיות.

עושים סדר בתיקי הביטוח שלך, למען השקט הנפשי שלך

פנו אלינו עוד היום לבדיקת תיקי ביטוח ללא עלות!!

צרו עמנו קשר לייעוץ חינם

בדיקת ביטוחים מקצועית ללא עלות

קבלו דוח מסכם של הביטוחים מאתר הר הביטוח

דילוג לתוכן