בורות בתחום הביטוח

*** נלקח מפורום תפוז

בורות בתחום הביטוח

ומיכל

30/07/12 15:28

36

שלום לכולם,

אני מחפשת בימים אלו ביטוח משכנתא. באמת מגדירה את עצמי כבורה מוחלטת בתחום.
חייבת לציין שמכל ההתעסקות הזו בימים האחרונים מה שאני רוצה זה לעשות קורס בתחום הביטוח כי אני מרגישה שאין על מי לסמוך, הכל עניין של שיווק ואין מישהו שיגיד לך בצורה אוביקטיבית מה באמת טוב.

אשמח לדעת מה דעתכם על ביטוחים בחברות הישירות למיניהם (ביטוח ישיר, AIG ודומיהם) אל מול סוכן הביטוח.
האם ביום הדין כשצריך את חברות הביטוח הישירות הן באמת באות לעזרתך או שאתה נותר לבד במערכה?

שמעתי כל מיני דברים על החברות הישירות אך מצד שני נאמר לי בחברות עצמן שזה לא מה שהיה פעם.

האם לא כדאי לשלם יותר כסף לסוכן ביטוח שיודעים שהוא טוב ולפחות אם צריך אותו אתה יודע שהוא שם בשבילך (מישהו עם המלצות ממכרים).

תודה רבה

ישנם סוכנים זולים יותר במוצר המשכנתא מהישירות

יובל 1131

30/07/12 15:52

30

הי מיכל

תמיד מומלץ ללמוד לבד , הבעיה שרובנו לא נעשה את זה ….
אי לכך את חייבת למצוא מישהוא שעליו את יכולה לסמוך :), בכל מקרה סוכן בדרך כלל ייתן לך יחס אישי יותר ובמקרה תביעה ישמש כרובד נוסף להשגת הפיצוי,
לעניין ההבדל בין חברות ישירות לבין הרגילות – אף חברה לא ממהרת לשלם ובד”כ תמנע מתשלום אם תוכל , פשוט לסוכן שמכיר את העובדים והפקידות בחברה, יותר קשה להגיד לא ואם זה סוכן חזק שגם ידוע שנלחם על אחת כמה וכמה. בעברי ניהלתי את מוקד ביטוח ישיר וגם כיהנתי כמפקח סוכני ביטוח חיים בחברת מנורה, אוכל לומר לך שרבים המקרים בהם לא מגיע פיצוי למבוטח ובזכות הסוכן הלקוח קיבל פיצוי מלא או חלקי .
בחברות הישירות נדיר מאד ובכל 5 שנותיי כעובד החברה לא נתקלתי, כנראה שברור לך שאף מוקדן לא יזכור אותך דקה אחרי שתרכשי את הפוליסה. ישנן עובדות בסיסיות עליהן צריך להתבסס לפני רכישת ביטוח למשכנתא ,
1. מחיר .
2. השתנות המחיר עם הגיל .
3. קיום כיסוי לצד ג ‘ בביטוח הנכס .
לעניין עצמו – כיום אני מחזיק בחבילה הזולה ביותר שקיימת בשוק לבני 30 עד 50 , כולל בהשתנות הפרמיה לאורך השנים , הוכחתי זאת לכמה גולשים סקפטיים בפורום והיום הם לקוחות. אני מוכן למסור לך טלפונים של לקוחות שלי כדי לברר אם ניתן לסמוך … ואת יכולה לראות את הפרטים שלי באתר החדש – האתר בבנייה – סלחי מראש על העיצוב הלוקה !
בכל מקרה אשמח אם תאפשרי לי להוכיח .

היי מיכל

ibs123

31/07/12 18:41

15

אני משווק פנסיוני ובן היתר אני גם מתעסק עם ביטוחי משכנתא

אני אחד מאלה שיובל למעלה הזכיר, כיום אני לקוח שלו בביטוח משכנתא, אני יכול להגיד לך שאני אחד מאלה שכן מבינים כמובן והוא אכן ההצעה הזולה ביותר שקיבלתי, מעבר לזה שהוא בן אדם משכמו ומעלה ואני חייב לו המון תודה והוא יודע על מה אני מדבר.

אם תירצי לשוחח עימי לקבל המלצה מדוע לעשות דרכו ולגרום לך להבין קצת יותר את התחום אשמח רק תשלחי לי הודעה פנימית עם המספר ואצור עימך קשר

 

 

* המידע לעיל הינו מידע כללי וחלקי, מדובר במידע שמטרתו לתת מושגים בסיסיים בלבד אודות העניין המתואר.אין במידע כדי להוות או להחליף יעוץ ביטוחי ו/או פנסיוני ו/או אחר מכל מין וסוג שהוא והחברה אינה אחראית על כל נזק שיגרם למשתמש באתר או לצד שלישי כלשהו, כתוצאה מהסתמכות על מידע זה.