077-4100232
|
054-2121053
|
דב הוז 26 קריית אונו

 

תשלחו לי היום 4 הצעות מחיר הכי זולות למשכנתא

שם*:
דוא"ל*:
טלפון*:

מהו ביטוח משכנתא

 כדי להשלים את תהליך קבלת המשכנתא, עליכם לדאוג בדרך כלל לשני ביטוחים:

 1.   ביטוח מבנה הכולל גם כיסוי בגין נזקי אש, רעידות אדמה ונזקי צנרת לצורך הבטחת

שלמותו ותקינותו של הנכס.

 2.   ביטוח חיים לכל אחד מהלווים בגובה סכום יתרת ההלוואה, אשר נועד לסילוק יתרת

ההלוואה במקרה של פטירת אחד הלווים.

אישי ונוח, איכותי ומשתלם

מי אמר שכדי להשיג את הפוליסה הטובה ביותר חייבים להתרוצץ בין הבנקים השונים ובין חברות הביטוח הישירות?

"מור ביטוח ופיננסים"  סוכנות לביטוח -  מרכזת עבורכם את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר מבין מספר מבטחים, ולכם נותר רק לבחור בהצעה הטובה ביותר.

בפגישה אישית ללא עלות, תוכלו לקבל מענה על כל השאלות מבלי להתרוצץ בין מוקדנים.

עבודה מול סוכן ביטוח מנוסה תעניק לכם מחיר הוגן, יחס אישי והכי חשוב, שקט נפשי.

טיפים  לביטוח משכנתא

ביטוח המשכנתא הינו מוצר המשולם לשנים רבות ולכן יש לבחון את העסקה גם בטווח הרחוק וללמוד כמה ניתן לחסוך באמצעות התנהלות נכונה ובהתאם לתחרות בענף, בהמשך נציין כמה פעולות נחוצות לחיסכון בביטוח המשכנתא, גם אם מדובר על חיסכון של שקלים בודדים בחודש, בראייה לטווח רחוק מדובר באלפי שקלים של חיסכון .

4 כללי ברזל לחסכון בביטוח

  • מעקב שוטף: חשוב לעקוב אחרי ייתרת ההלוואה העדכנית ולהשוות עם לוח הסילוקין של החברה בה הנך מבוטח. תופעתו לגלות שב70% מן המקרים קיימות סטיות בין סכום הביטוח המעודכן בחברת הביטוח לעומת ייתרת המשכנתא בפועל. ביצוע מעקב נכון יכול להוזיל עלויות ולחסוך כסף רב, יש לזכור כי סביבת הריבית דינאמית ואיתה שינויי המדד בהתאם לסוג ההלוואה משפיעים ויוצרים הבדלים משמעותיים.
  • השתנות הפרמיה: מוצר ביטוח החיים למשכנתא הוא בעצם כיסוי ריסק הכולל בתוכו הנחות, מתוקף היותו מתומחר לפי גיל המבוטח (כלומר עולה בכל שנה), כך גם מתנהג ביטוח המשכנתא ולכן עלינו לבחון את קצב השינוי העתידי למחיר של ביטוח החיים. תעריפי החברות שונים, יש לשים דגש לא רק על ההנחות אלא גם על השינוי בתעריף המשתנה, בחירת החברה הנכונה בה נחליט לרכוש את פוליסת החיים הינה משמעותית.
  • עישון – רוב החברות מגדירות אדם מעשן ככזה שנהג לעשן בשלוש השנים האחרונות. ראשית, המלצתנו היא להפסיק לעשן ! עם זאת, בלי קשר למחיר המשכנתא, רבים המבוטחים שכבר אימצו עצה זו,  אך טרם עדכנו את חברת הביטוח. הפסקת עישון מוזילה את המחיר של ביטוח החיים בכ- 30% עד 50%.
  • עבודה מול סוכן – בעת לקיחת המשכנתא, קיימת האפשרות לרכוש את פוליסת החיים מטעם חברות ביטוח שונות ולא מטעם הבנק.  לאחר שערכתם סקר שוק והשוואת מחירים תגלו שבאמצעות הבנק או החברות הישירות תשלמו מחיר יקר יותר עבור מוצר נחות יותר, למשל הבנק לא נותן כיסוי כלפיי צד שלישי וההצעות יהיו יקרות יותר לעומת סוכן הביטוח. כך שמקום להתנהל מול מוקדנים מתחלפים, תוכלו לקבל יחס אישי מסוכן מנוסה וגם לחסוך זמן וכסף רב.

השוואת מחירים וחברות ביטוח משכנתא -מאמר

מידע על השווואת מחיר ביטוח משכנתא

כל חברות הביטוח מציעות ביטוח משכנתא, לכל בנק סוכנות ביטוח שהוקמה עבור הפקת ביטוחי משכנתא, לרוב ביטוח המשכנתא אשר נמכר באמצעות הבנק, דל בתוכן הכיסויים ( בעיקר בכיסוי לביטוח הנכס ), מה גם שמי יעשה סקר מהיר יגלה שניתן להשיג מחיר זול יותר של ביטוח המשכנתא, חיים + נכס .

מצד אחד, החברות הישירות אינן אטרקטיביות במחיר וניתן למצוא מחיר זול יותר באמצעות סוכן ובמקביל להנות מהשירות האישי, מצד שני בחברות הגדולות התעריך שקיים על המדף יקר גם כן באופן יחסי למחיר השוק, כך שהמשחק כאן הוא עבודה עם סוכן המתמצא בתחום ביטוחי המשכנתאות אשר יודע להשיג הנחות גבוהות ממחירי השוק ובנוסף למתוח את ההנחות לאורך כל תקופת ההלוואה. הצרכן שמעוניין לבצע רכישה חכמה יאלץ לבצע תחילה סקר שוק וכמובן לא למהר לחתום על הביטוח באמצעות הבנק

איך מקבלים הנחות- לכל סוכן יש הנחות למוצר, ישנן הנחות נקודתיות לשנה ראשונה, שנתיים, או שלוש, אבל ישנם סוכנים היכולים לתת הנחות למשך כל תקופת הביטוח, כך שגם בעתיד כדאי ונכון יהיה להמשיך את הכיסוי הקיים ללא שינוי .

השפעת הגיל והשתנות הפרמיה – יש לבחון בכל חברה את לוח השתנות הפרמיה, ישנן חברות בהן המחיר עולה באופן קיצוני במשך השנים , לעומתן ישנן חברות שהמחיר עולה ויורד ובסך הכל עומד על ממוצע סביר למשך התקופה

השפעת מצב בריאותי- מוצר המשכנתא הפך להיות מוצר מדף בשנים האחרונות ולכן התחרות בשוק מתעצמת , אי לכך החברות יורת גמישות בנושא החיתום ( קבלת הלקוח לכיסוי משכנתא ) , לעיתים תסכים החברה לקבלת הלקוח באמצעות מבטח משנה , פעולה זו תגרור תוספת מחיר לתעריף הרגיל, בד"כ התוספות נעות בין 25% ל 150% וויתכנו מקרים בהם התוספת הרפואית תהיה גבוהה יותר , מאחר ומדובר על מוצר תחרותי ישנם פעולות שניתן לבצע בכדי להפחית את התוספות הללו.

למידע נוסף השאר פרטים – mor-ins@012.net.il

לעיתים מצב הבריאות משתנה במהלך התקופה והמבוטח אינו יוכל להתקבל לביטוח חלופי / חדש , על כן יאלץ להמשיך לשלם את הפוליסה הקיימת, נקודה זו בעצם מחזקת את העובדה שיש להתייחס לכל הפרמטרים לפני רכישת ביטוח המשכנתא ולבחון את המחיר היום ובעוד 15 ו 20 שנים .

מעשן/לא מעשן – ישנה השפעה של אדם מעשן על מחיר פוליסת המשכנתא , בד"כ ברוב החברות המחיר יעלה בין 30% ל 50% מהתעריף הרגיל בחברה, אם הפסקת לעשן וחלפה תקופה של 3 שנים , רצוי לפנות לחברת הביטוח ולעדכן, כך המחיר יקטן בהתאמה לתעריף של אדם שאינו מעשן .

לקבלת הצעת משכנתא הזולה ביותר

הטבת מס גם בביטוח המשכנתא

מחשבון משכנתא

* המידע לעיל הינו מידע כללי וחלקי, מדובר במידע שמטרתו לתת מושגים בסיסיים בלבד אודות העניין המתואר.אין במידע כדי להוות או להחליף יעוץ ביטוחי ו/או פנסיוני ו/או אחר מכל מין וסוג שהוא והחברה אינה אחראית על כל נזק שיגרם למשתמש באתר או לצד שלישי כלשהו, כתוצאה מהסתמכות על מידע זה.

מה מספרים עלינו?

מור ביטוח ופיננסים 054-717-9599 40
4.7 6
דב הוז קרית אונו מחוז תל אביב
  • עברתי למור ביטוח ופיננסים לאחר שעזבתי סוכן אחר, קיבלתי ... המשך לקרוא
  • כזו סוכנות ביטוח לא פגשתי! המענה והשירות מהירים, נותנים... המשך לקרוא
  • לאחר חיפוש ממושך ודיי ארוך בחברות הביטוח השונות... זכית... המשך לקרוא
  • נועה ויובל הם סוכנים לתפארת - כמו שסוכנים אמורים להיות, ... המשך לקרוא
  • ממליצה בחום!!! יחס אישי, מקצועי ואדיב. עשו לנו סדר בכל הב... המשך לקרוא

השאירו פרטים לקבלת הצעה מחברות הביטוח

מאמרים אחרונים באתר
מוצרים מיוחדים בביטוח חיים

מוצרים מיוחדים בביטוח חיים - ביטוח חיים שניתן כקצבה למשפחה ביטוח חיים להורים גרושים , ביטוח חיים קצבתי, קצבה למשפחה, […]

Read More
ביטוח בריאות חינם לילדים- במשפחות מרובות ילדים

ביטוח בריאות בסיסי ל 6 ילדים + אמא ( ללא אבא ) מנורה – מילד רביעי ואילך הביטוח בחינם  לא […]

Read More
כיסויים לילדים

ביטוח בריאות עם החזרים עבור טיפולי התפתחות הילד ילדים הם שמחה גדולה ולפעמים ההוצאות גם כן גדולות. כולנו מכירים את […]

Read More
כל הזכויות שמורות למור ביטוחים ופיננסים
צ'אט עם נציג
דילוג לתוכן