אודות

   “מור ביטוח ופיננסים” הינה סוכנות לביטוח חיים ופיננסים בלבד, אנו מספקים פתרונות ביטוח בעיקר למשפחות, עצמאיים (בעיקר צווארון כחול ) ועסקים קטנים בתחומי ביטוח חיים ופנסיה, בריאות סיעוד ופיננסים.

הסוכנות מתמחה בתחום ביטוח החיים בריאות סיעוד ועובדת מול כל חברות הביטוח מתוך אמונה שבכדי לספק שירות והכוונה אולטימטיביים חייבים להתמקצע בתחום ספציפי ולהכיר את כל המוצרים שקיימים, בזכות התמחות זו אנו מצליחים לבצע מעקב אמיתי אחר תיקי הלקוחות שבטיפולנו,  המיקוד יוצר ערך מוסף רב ללקוח משום שמתבצע מעקב וסריקה של השינויים בענף המוביל להתאמת מוצרי  ביטוח חיים קיימים, עלויות וסוגי ביטוח חיים בישראל.

הסוכנות מתמחה גם בשירותי בדיקת פוליסות והשוואה בין מוצרי ביטוח חיים בריאות ופיננסים גם למי שלא  נמנה עם מעגל לקוחותינו .

אנו מאמינים בקשר ארוך טווח מול הלקוח !

הסוכנות הוקמה ומנוהלת על ידי יובל מור, נשוי + 2, יובל בעל רישיון סוכן ביטוח פנסיוני, יוצא תפקידים בכירים בחברות ביטוח, מומחה לבדיקות והשוואות של ביטוחי חיים, בריאות סיעוד, פיננסים וליווי לפרישה. יובל חבר בלשכת סוכני ביטוח ומפקח על סוכני ביטוח חיים, בעל וותק של 20 שנה בענף.

למה דווקא אנחנו? במה אנו שונים מהמתחרים

בישראל קיימות סוכנויות ביטוח רבות הפועלות במקביל בשני תחומי ביטוח, אלמנטר (רכב, דירה, עסקים) וכשרות נוסף משווקים מוצרי ביטוח החיים והפיננסים.

סוכנות “מור ביטוח ופיננסים”

 1.  פועלת רק בתחום ביטוח החיים ופיננסים – הלקוח נהנה מסביבה מקצועית
 2.  הסוכנות מבצעת בדיקה ומעקב בתיק הביטוח ובהתאם לשינויים בענף ובמחירים מתבצעות התאמות
 3.  לסוכנות תנאים ייחודיים מול חברות הביטוח, כך שהלקוח נהנה ממוצרי ביטוח משופרים בעלויות נמוכות
 4.  לסוכנות תנאי חיתום משופרים הכוללים אפשרויות הפחתה או הסרה של תוספות מקצועיות ורפואיות

תחומי הפעילות שלנו

 • ביטוח בריאות וסיעוד
 • ביטוח מחלות קשות
 • ביטוח למקרה מוות
 • ביטוח נכות מתאונה ותאונות אישיות
 • ביטוח אובדן כושר העבודה* הטבות בהגדרות מקצועיות וביטול תוספות בגין עיסוק הנושא סיכון נוסף.
 • ביטוח חיים למשכנתא, גמל, השתלמות וניהול תיקים
 • מוצרי חסכון נזילים, פוליסות חסכון
 • תכנון ויעוץ לפרישה
 • שירותי בדיקה לכל סוגי הפוליסות.

חברות ביטוח שאנחנו מייצגים

menora

מנורה מבטחים

חברת הביטוח “מנורה מבטחים” הינה אחת החברות המובילות בשוק הביטוח בישראל. החברה נוסדה בשנת 1935 ובמהלך שנות פעילותה בענף הביטוח ביססה את חוסנה, עוצמתה ומעמדה.

 migdal

מגדל חברה לביטוח

נמצאת בבעלות החברה הציבורית מגדל אחזקות ביטוח ופיננסים בע”מ. הוקמה בשנת 1935, יש לה  יותר ממיליון ושבע מאות אלף מבוטחים,  ו-4,000 עובדים. מערך ההשקעות של החברה מנהל יותר מ- 100 מיליארד ש”ח.‏

הראל ביטוח ופיננסים

הראל ביטוח ופיננסים הינה אחת מקבוצות הביטוח והפיננסים הגדולות בישראל. להראל, הפעילה מעל ל- 75 שנה, פתרונות ביטוח ופיננסים מקיפים ובכללם: ביטוח בריאות, ביטוח חיים וחסכון ארוך טווח, ניהול קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות ושירותים פיננסיים אחרים.

כלל ביטוח

כלל ביטוח הינה חלק מקבוצת כלל, הפועלת בארץ ובעולם, מעסיקה למעלה מ-4,000 עובדים, ומשווקת את מוצריה באמצעות כ-2,000 סוכני ביטוח. כלל ביטוח מציעה מגוון שירותים ומוצרים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

הפניקס חברה לביטוח

הפניקס הוקמה על ידי דוד חכמי ז”ל בשנת 1949. הוא שקבע את חזון החברה על יסוד הדאגה לרווחת הפרט והבטחת עתידו ועתיד צאצאיו. חזונו זה היה ונשאר מעמודי התווך של החברה.

בתי השקעות שאנו מייצגים

ילין לפידות

בית ההשקעות ילין לפידות הוקם ומנוהל על ידי רו”ח דב ילין ורו”ח יאיר לפידות. המוניטין המקצועיים של ילין לפידות מסתמכים על ניסיון של למעלה מ-25 שנה בניהול השקעות ואנליזה. ילין לפידות מתמחה בניהול השקעות בלבד באמצעות: ניהול תיקי השקעות, קופות גמל, וקרנות נאמנות.

אלטשולר שחם

בית ההשקעות אלטשולר שחם נמנה על בתי ההשקעות המובילים בשוק ההון הישראלי. בית ההשקעות מאגד קבוצת חברות אשר הראשונה בהן הוקמה בשנת 1990 על ידי גילעד אלטשולר וקלמן שחם. כיום מנוהל בית ההשקעות על ידי שני מנכ”לים משותפים, גילעד אלטשולר ורן שחם.

אי.בי.אי.

אי.בי.אי. נוסדה בשנת 1971 והחל מ- 1984 נסחרות מניותיה בבורסה בתל אביב, באמצעות 240 עובדים מספקת הקבוצה מגוון רחב של שירותים פיננסיים ללקוחותיה: ניהול כסף באמצעות קרנות נאמנות, קופות גמל, קרנות השתלמות ותיקי השקעות.

פסגות

בית השקעות הגדול בישראל, נהנה ממעמד מוביל ומציג ביצועי השקעות בולטים לאורך זמן. פסגות מנהל נכסים ללקוחות פרטיים, חברות ומוסדיים בהיקף של למעלה מ-143* מיליארד שקלים במגוון רחב של אפיקי ומכשירי השקעה.

אמנת שירות ללקוח

דירוג תלונות הציבור כנגד חברות הביטוח