איך מנטרלים את נושא החפיפה בפוליסות בריאות

ישנן כמה דרכים למניעת חפיפה , כמובן שתמיד רצוי להיות מכוסה על הכל פעמיים ושתמיד תהיה האפשרות להסתמך על הביטוח הפרטי בנוסף לקופת החולים, הבעיה שזה עולה כסף, חלקנו מוכנים לשלם בעבור השירותים המלאים באופן פרטי ולא נרצה להסתמך כלל על קופת החולים, חלקנו לא מודעים לעובדה שקיימת אפשרות לצמצום הכיסוי רק לקטסטרופות אמתיות ולהוסיף השלמות נקודתיות אשר נבחרות, על פי כיסוי ולפי העדפת המבוטח ולאו דווקא לפי פורמט מובנה כמוצר כולל.

מוצר משלים שב"ן אשר קיים על המדף בכל החברות עקב דרישת המפקח על הביטוח, מטרתו של מוצר זה, היא מניעת חפיפה בכיסוי הניתוחים שבין קופות החולים לביטוחים הפרטיים, באופן כזה שמבוטח אשר אמור לעבור ניתוח, יפנה ראשית לקופת החולים ולאחר מכן תשלים חברת הביטוח את העלות הנוספת של הניתוח .

בנוסף ניתן לרכוש מוצר בסיס, עם השלמות לכיסויים ספציפיים נוספים שבהם מעוניינים ובכך להימנע מרכישה מיותרת, של פוליסה כוללת הנחשבת יקרה יותר ובתוכה כיסויים שלא תמיד נסכים לשלם עבורם, מאחר ולרובנו קיימת האפשרות לקבל שירות זה או אחר באמצעות הקופה,

מי מאתנו שמעדיף להסתמך על החלופה של הקופה ומי מאתנו שמוכן לשלם יותר ולקבל כמעט את כל השירותים במסגרת פרטית.

הפוליסות המורחבות בשוק, כוללות את הרובד הבסיסי ( תרופות והשתלות ) ובנוסף רובד ניתוחים בארץ ובחו"ל, בתוספת מגוונת של שירותים רפואיים נוספים כמו: החזרים כספיים – חלקיים או מלאים – עבור חוות דעת רפואית בארץ או בחו"ל, טיפולים אמבולטוריים, כתב שרות בדיקת רופא, בדיקות לרפואה מונעת, כתבי שירות לשירותי חירום והרחבות נוספות אשר משתכללות כל הזמן, לפי פרי דמיונם של מחלקות הבריאות בחברות הביטוח .

* המידע לעיל הינו מידע כללי וחלקי, מדובר במידע שמטרתו לתת מושגים בסיסיים בלבד אודות העניין המתואר.אין במידע כדי להוות או להחליף יעוץ ביטוחי ו/או פנסיוני ו/או אחר מכל מין וסוג שהוא והחברה אינה אחראית על כל נזק שיגרם למשתמש באתר או לצד שלישי כלשהו, כתוצאה מהסתמכות על מידע זה.

שתפו:

השאירו פרטים ונחזור אליכם

כתבות ומאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

השוואת תוכניות חיסכון בבנק

השוואת תוכניות חיסכון בבנק – מול פוליסת חסכון בחברת ביטוח בשנים האחרונות התפתחה מגמה של כניסת חברות הביטוח לתחום החיסכון

מה הלקוחות שלנו אומרים:

ruth gerber
ruth gerber
09:53 28 Mar 23
סוכנות ביטוח שעושה מעל ומעבר כדי להתאים את הביטוח לצרכיך, לתת חווית לקוח יוצאת מן הכלל ולעמוד לצידך בכל הנדרש- ממליצה בחום
Lee Dan
Lee Dan
09:26 27 Feb 23
רוצה להודות לנועה ויובל היקרים על טיפול מסור וצמוד עם אחת מאותגרת בירוקרטיה (אני)- ממליצה בחום עליהם.שירות מהיר ואמין- זמין ובגובה העיניים. תודה רבה
נטלי מסורי
נטלי מסורי
11:28 22 Feb 23
הרבה זמן חיפשתי לעשות ביטוח בריאות פרטי, שוחחתי על כל מיני סוכנים, ולא הצלחתי להחליט על מי אני סומכת.. . עד שהגעתי לסוכנות שלכם, נועה המקסימה, הסבירה באדיבות ובמקצועיות על כל שאלה. הקיצה לי ביטוח שתואם את צרכיי. כמובן שעשיתי דרכה את הביטוח דרכה. ומאז אני ממשיכה לקבל מענה ועזרה לכל שאלה שעולה בדרך. בהחלט ממליצה בחום רב!!
אורן אוסטרייכר
אורן אוסטרייכר
10:39 06 Feb 23
לאחר שלמדתי והבנתי מה עשו לי, הבנתי שלמעשה לא דאגו לי, בלשון המעטה ולכן בחרתי לשתף מנסיוני מתוך את הידע שצברתי לאורך השנים. הרגשתי שאולי עם היה אתר שמדרג סוכני ביטוח כל הסאגה היתה יכולה להמנע ממני.אז את הקשר הראשוני יצרנו עם נועה לנושא ביטוח בריאות שהיתה ונשארה שירותית שלא פגשנו כמותה. עשתה לנו סדר שאף אחד לא עשה לנו אי פעם והיא גם מאוד שירותית.לאחר תקופת מה שהתרשמנו מנועה, בחרנו להעביר את יתרת המוצרים הפנסיוניים ליובל מור.לאורך השנים למדתי באופן עצמאי את כל השפה הפנסיונית ואז התחלתי להבין שהשיטה בנויה בצורה שלסוכן הביטוח ולחברות הביטוח יש אינטרס שאנחנו לא מודעים אליו ואז המוצרים שמוכרים ללקוחות אינם בהכרח הטובים ביותר לנו.ראיתי שהמוצרים הפיננסיים שלי יכולים להרוויח הרבה יותר ולמעשה לאורך שנים רבות זה סופר חשוב כי זה אומר שכשתרצו את הכסף, גם יהיה לכם סכום משמעותי יותר.ראיתי שחלק מדמי הניהול במוצרים שהציעו לנו היו בתקרה הגבוהה ביותר, ללא שום סיבה או הצדקה. משמעות הדבר למעשה זה שדמי הניהול "אוכלים" את החיסכונות ובמקום שישאר לנו יותר, אנחנו ממנים את חברת הביטוח והסוכן.גיליתי שעדיף ניהול עצמאי, ללא סוכן\משווק, גם אם זה "גוזל" ממני זמן כי בסוף זה כמו לייצר כסף ולאורך שנים רבות זה מייצר יותר כסף שישאר אצלנו.כל מוצר שהעברתי לניהול עצמי(ללא סוכן) הפכו למוצרים עם תשואה גבוהה יותר ממה שהוצע לי ודמי ניהול משמעותיים יותר נמוכים!אם בכל זאת בחרתם להשאר עם סוכן\משווק, תבדקו אם מה שיש לכם הינו בתנאים הכי טובים ואם הם לא, תדרשו לשנות!
noga levi wasserman
noga levi wasserman
08:18 11 Jan 23
שירות מדהים ממליצה
‫קארין עוז, משרד עורכי דין (משרד עורכי דין)‬‎
‫קארין עוז, משרד עורכי דין (משרד עורכי דין)‬‎
22:50 19 Jul 22
שירות מדהים, ייעוץ מקצועי, מהיר, אדיב, הוגן והגון, גם לכאלה שטרם הפכו ללקוחות בפועל.זה בדיוק מה שמעיד על הסוכנות.נדמה שעליכם נכתב המשפט:במקום שאין אנשים, השתדל להיות איש.תודה רבה.
הביקורות הבאות
js_loader

בדיקת ביטוחים מקצועית ללא עלות

קבלו דוח מסכם של הביטוחים מאתר הר הביטוח

דילוג לתוכן