077-4100232
|
054-2121053
|
דב הוז 26 קריית אונו

מידע על השוואת מחירים ביטוחי משכנתא

כל חברות הביטוח מציעות ביטוח משכנתא, לכל בנק סוכנות ביטוח שהוקמה עבור הפקת ביטוחי משכנתא, לרוב ביטוח המשכנתא אשר נמכר באמצעות הבנק, דל בתוכן הכיסויים ( בעיקר בכיסוי לביטוח הנכס ), מה גם שמי יעשה סקר מהיר יגלה שניתן להשיג מחיר זול יותר של ביטוח המשכנתא, חיים + נכס .

מצד אחד, החברות הישירות אינן אטרקטיביות במחיר וניתן למצוא מחיר זול יותר באמצעות סוכן ובמקביל להנות מהשירות האישי, מצד שני בחברות הגדולות התעריך שקיים על המדף יקר גם כן באופן יחסי למחיר השוק, כך שהמשחק כאן הוא עבודה עם סוכן המתמצא בתחום ביטוחי המשכנתאות אשר יודע להשיג הנחות גבוהות ממחירי השוק ובנוסף למתוח את ההנחות לאורך כל תקופת ההלוואה. הצרכן שמעוניין לבצע רכישה חכמה יאלץ לבצע תחילה סקר שוק וכמובן לא למהר לחתום על הביטוח באמצעות הבנק

איך מקבלים הנחות- לכל סוכן יש הנחות למוצר, ישנן הנחות נקודתיות לשנה ראשונה, שנתיים, או שלוש, אבל ישנם סוכנים היכולים לתת הנחות למשך כל תקופת הביטוח, כך שגם בעתיד כדאי ונכון יהיה להמשיך את הכיסוי הקיים ללא שינוי .

השפעת הגיל והשתנות הפרמיה – יש לבחון בכל חברה את לוח השתנות הפרמיה, ישנן חברות בהן המחיר עולה באופן קיצוני במשך השנים , לעומתן ישנן חברות שהמחיר עולה ויורד ובסך הכל עומד על ממוצע סביר למשך התקופה

השפעת מצב בריאותי- מוצר המשכנתא הפך להיות מוצר מדף בשנים האחרונות ולכן התחרות בשוק מתעצמת , אי לכך החברות יורת גמישות בנושא החיתום ( קבלת הלקוח לכיסוי משכנתא ) , לעיתים תסכים החברה לקבלת הלקוח באמצעות מבטח משנה , פעולה זו תגרור תוספת מחיר לתעריף הרגיל, בד”כ התוספות נעות בין 25% ל 150% וויתכנו מקרים בהם התוספת הרפואית תהיה גבוהה יותר , מאחר ומדובר על מוצר תחרותי ישנם פעולות שניתן לבצע בכדי להפחית את התוספות הללו.

למידע נוסף השאר פרטים – mor-ins@012.net.il

לעיתים מצב הבריאות משתנה במהלך התקופה והמבוטח אינו יוכל להתקבל לביטוח חלופי / חדש , על כן יאלץ להמשיך לשלם את הפוליסה הקיימת, נקודה זו בעצם מחזקת את העובדה שיש להתייחס לכל הפרמטרים לפני רכישת ביטוח המשכנתא ולבחון את המחיר היום ובעוד 15 ו 20 שנים .

מעשן/לא מעשן – ישנה השפעה של אדם מעשן על מחיר פוליסת המשכנתא , בד”כ ברוב החברות המחיר יעלה בין 30% ל 50% מהתעריף הרגיל בחברה, אם הפסקת לעשן וחלפה תקופה של 3 שנים , רצוי לפנות לחברת הביטוח ולעדכן, כך המחיר יקטן בהתאמה לתעריף של אדם שאינו מעשן .

* המידע לעיל הינו מידע כללי וחלקי, מדובר במידע שמטרתו לתת מושגים בסיסיים בלבד אודות העניין המתואר.אין במידע כדי להוות או להחליף יעוץ ביטוחי ו/או פנסיוני ו/או אחר מכל מין וסוג שהוא והחברה אינה אחראית על כל נזק שיגרם למשתמש באתר או לצד שלישי כלשהו, כתוצאה מהסתמכות על מידע זה.

מה מספרים עלינו?

מור ביטוח ופיננסים 054-717-9599 40
4.7 6
דב הוז קרית אונו מחוז תל אביב
  • לאחר חיפוש ממושך ודיי ארוך בחברות הביטוח השונות... זכית... המשך לקרוא
  • נועה ויובל הם סוכנים לתפארת - כמו שסוכנים אמורים להיות, ... המשך לקרוא
  • ממליצה בחום!!! יחס אישי, מקצועי ואדיב. עשו לנו סדר בכל הב... המשך לקרוא
  • סוכנות הכי מקצועית ואמינה שפגשתי, נועה ויובל אנשים סבל... המשך לקרוא
  • נועה ויובל תומכים ומסייעים בנדיבות ובמקצועיות. נעימים,... המשך לקרוא

השאירו פרטים לקבלת הצעה מחברות הביטוח

כל הזכויות שמורות למור ביטוחים ופיננסים
צ'אט עם נציג
דילוג לתוכן