077-4100232
|
054-2121053
|
דב הוז 26 קריית אונו

ביטוח מנהלים

ביטוח המנהלים – מוצר פנסיוני אשר נרכש לצורך חיסכון לגיל פרישה, מוצר המנהלים מהווה חוזה אישי של חברת הביטוח מול המבוטח, משנת 2008 נקרא גם בשם קופת קצבה משלמת/לא משלמת, הסיבה לשם הנוסף הוא שינוי תנאי משיכת החיסכון כך, שכיום ניתן למשוך כספים פנסיונים כקבצה חודשית מגיל 67 , עד לצבירת פנסיית מטרה (4100 ₪ בחודש, נכון ל 2012), אדם שצבר את פנסיית המטרה יוכל להוון את הסכומים הנוספים שנצברו במידה וישנם כסכום הוני ולפי תנאי המשיכה המקובלים. במוצר המנהלים ניתן לקבל החזרי מס מהמדינה, בגין הפקדות מהכנסה חייבת. משיכת כספים מביטוח המנהלים לפני מועד גיל הפרישה או זכאות שונה לפי חוק, אינה מומלצת וכרוכה בתשלום מס מינימאלי בשיעור של 35%.

ביטוח המנהלים נמכר באמצעות חברות הביטוח בלבד וזכה עד סוף 2013 להיות מוצר פנסיוני ייחודי, בחובו יתרון בהבטחת מקדם חלוקה של הקצבה והגמישות של המבוטח בקביעת גובה סכומי הביטוח והתאמתם לצרכיו האישים, בנוסף המוצר מבטיח גביית דמי ניהול מצבירה בעת הפרישה של 0.5% בלבד ודמי הניהול הללו כאמור מעוגנים בהסכם מול חברת הביטוח.

לביטוח המנהלים נהוג להוסיף שני כיסויים עיקריים, ביטוח למקרה פטירה , וביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה אם במקרה של תאונה או מחלה.

ההבדלים בין מוצרי המנהלים – חברות הביטוח משווקות תוכניות מנהלים דומות בתנאי הפוליסה והן בקביעת גובה המקדם, ההבדל העיקרי שקיים בין תוכניות המנהלים נגזר מתוך שלושה פרמטרים עיקריים:

  1. חישוב דמי הניהול מצבירה ומפרמיה – הסכום אותו גובה החברה בגין ניהול התוכנית.
  2. איכות הגוף המנהל – כמה רווח השיגה התוכנית ?
  3. גמישות והיצע גבוה/נמוך של מסלולי דמי ניהול.

בביטוחי המנהלים קיימים מסלולי השקעה מגוונים, המבוטח יוכל לבחור את יחס החלוקה בין השקעות הנושאות סיכון לבין אלו שנחשבות סולידיות. למבוטח קיימת הזכות לשנות את מסלולי ההשקעה לפי הצורך.

ביטוח מנהלים ישן- עד 12.90 נמכרו תוכניות מבטיחות תשואה (באמצעות אגח חץ), התשואה המבוטחת נעה בין 4.25% לבין 4.75% תלוי בפוליסה, לא לגעת!

משנת 1991 ועד לשנת 2000 שווקו בישראל תוכניות מנהלים ( עדיף ), אשר משתתפות ברווחים עם הלקוח, כך שבמידה ובשנה מסוימת היה הפסד יגבו דמי ניהול מינימליים מצבירת החיסכון של 0.6% בלבד. ובשנה בה היו רווחים תגבה החברה 15% נוספים מרווחי ההשקעה ותחלק את הרווח הנוסף ללקוח כבונוס בפוליסה , פוליסות אלו מוכיחות עצמן בעיקר בעת הזו כאיכותיות למבוטח וברוב המקרים נכון לשמור על הקיים ולא להחליף בתוכנית חדשה, לבטל או להקטין.

רוצה לבדוק את מצב הביטוח והחיסכון שלך באמצעותנו ?

פרטים ליצירת קשר – mor-ins@012.net.il , 054-7179599

* המידע לעיל הינו מידע כללי וחלקי, מדובר במידע שמטרתו לתת מושגים בסיסיים בלבד אודות העניין המתואר.אין במידע כדי להוות או להחליף יעוץ ביטוחי ו/או פנסיוני ו/או אחר מכל מין וסוג שהוא והחברה אינה אחראית על כל נזק שיגרם למשתמש באתר או לצד שלישי כלשהו, כתוצאה מהסתמכות על מידע זה.

מה מספרים עלינו?

מור ביטוח ופיננסים 054-717-9599 40
4.7 6
דב הוז קרית אונו מחוז תל אביב
  • לאחר חיפוש ממושך ודיי ארוך בחברות הביטוח השונות... זכית... המשך לקרוא
  • נועה ויובל הם סוכנים לתפארת - כמו שסוכנים אמורים להיות, ... המשך לקרוא
  • ממליצה בחום!!! יחס אישי, מקצועי ואדיב. עשו לנו סדר בכל הב... המשך לקרוא
  • סוכנות הכי מקצועית ואמינה שפגשתי, נועה ויובל אנשים סבל... המשך לקרוא
  • נועה ויובל תומכים ומסייעים בנדיבות ובמקצועיות. נעימים,... המשך לקרוא

השאירו פרטים לקבלת הצעה מחברות הביטוח

כל הזכויות שמורות למור ביטוחים ופיננסים
צ'אט עם נציג
דילוג לתוכן